Horní Martiňák - ubytování Vysošina

Úprava registrace

Hlavní obor podnikání:

Detailní popis:

Rekreační objekt Horní Martiňák
Škrdlovice č. 234
Žďár nad Sázavou
59101

Rekreační dům Horní Martiňák stojí na okraji obce Škrdlovice v pěkném prostředí Českomoravské vysočiny. Chalupa s kapacitou 10 - 11 osob a ubytováním ve dvoulůžkových pokojích. Jedná se o oplocený objekt s menším vlastním hřištěm, stolním tenisem a zastřešeným bazénem o rozměru 1.8 x 7.5 x 1.3 m který je v provozu minimálně od začátku května do konce září.
Tato část vysočiny nabízí dobré podmínky pro turistiku, cykloturistiku, houbaření a také pro svoji polohu je vhodná jako výchozí bod pro výlety po celé ČR. Rekreační oblast s nedalekym rybníkem Velké Dářko ( vodní plocha 204 ha ) nabízí dobré podmínky pro plavání a vodní sporty jako je jachting, surfing, plavba na loďkách a šlapadlech.
V zimním období objekt umožňuje příjemné posezení u vnitřního krbu. V okolí obce jsou udržované tratě pro běžecké lyžování. Sjezdové lyžování Nové Město na Moravě, Svratka a nebo Hlinsko v Čechách vše vzdálené přibližně 15 - 20 km.
V obci jsou v provozu 4 restaurace. Nedaleko od objektu ( přibližně 400 - 500 metrů ) tenisové hřiště s umělým povrchem a minigolf. 7 km vzdálený Žďár nad Sázavou nabízí několik zajímavých historických památek např. muzeum knihy a písemnictví, poutní kostel na Zelené hoře zařazený mezi památky UNESCO.
Ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi tak i zájemce o turistiku, cykloturistiku, běžecké lyžování a nebo jenom pro klid a odpočinek v příjemném prostředí Žďárských vrchů.

Ubytování v rodinném domě
Rodinný dům nabízí ubytování pro max. 10 - 11 osob ve dvoulůžkových pokojích.

Ložnice a pokoje: V přízemí jedna dvoulůžková ložnice, obývací pokoj, kuchyň. V podkroví 3x dvoulůžková ložnice a druhý obývací pokoj v kterém je v případě potřeby možné připravit 2 - 3 lůžka.

Sociální zařízení: V přízemí koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatné WC. V podkroví koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. V letním období další WC na zahradě.

Vytápění: Ústřední topení na plyn. Místnost pro posezení s vnitřním krbem.

Doprava, parkování: asfaltová příjezdová cesta, dostatek místa pro parkování u objektu a zastřešené stání pro jeden osobní automobil.

Stravování
plně vybavená kuchyně, v místě dobře zásobený obchod a 4x restaurace.

Vybavení rodinného domu
Vnitřní krb, televize, radio, DVD, internetové připojení, 2x lednice, myčka nádobí, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, zastřešené venkovní posezení s krbem, přenosné topeniště s lávovym kamenem, zastřešený bazén o rozměru 7,5 x 1,8 x 1.3 metru dohřívaný slunečním kolektorem v provozu od začátku května do konce září. Menší vlastní hřiště o rozměru 12 x 5 metrů vhodné pro líný tenis, nohejbal a nebo badminton. Petangue, ruské kuželky, 2x dráha pro minigolf, trampolína, stolní fotbal, stůl pro stolní tenis (v létě je umístěn na zahradě a v zimním období v přístřešku pro bazén). 2x dětský domek s pískovištěm, houpačka.

Další informace:

Název firmy (jak nás zákazníci znají): Horní Martiňák - ubytování Vysošina
Název společnosti (dle ŽL nebo OR): Luboš Kozel
Typ společnosti: živnostník a organizace ziskové
Umístnění: Žďár nad Sázavou (Vysočina)
DIČ: Ne
IČO: 45489491
Interní identifikátor: 20170658
Interní zkratky: RF,CZU

Ilustrační obrázky:

Horní Martiňák - ubytování Vysošina Horní Martiňák - ubytování Vysošina Horní Martiňák - ubytování Vysošina

Mapa:

Mapa - Horní Martiňák - ubytování Vysošina
czechubytovani.eu