Pension KRAKONOŠ

Úprava registrace

Hlavní obor podnikání:

Detailní popis:

Pension KRAKONOŠ (ubytování Špindlerův Mlýn)
Labská 26
Špindlerův Mlýn
543-51

Rodinný penzion Krakonoš se nachází ve Špindlerově Mlýně, v pěkném prostředí Krkonoš, nad přehradou na Labi v nadmořské výšce 760 m, v klidném místě, asi 2 km od centra.

Je vhodný pro rodiny s dětmi ( k dispozici jsou postýlky a dětské sedačky ), pro odpočinkovou a sportovní dovolenou i pro podnikové a firemní akce.
Je ideálním výchozím místem jak pro letní pěší turistiku, tak pro zimní túry na běžkách po hřebenech Krkonoš ( např. k prameni Labe, na Sněžku, ..... ).

Ve vzdálenosti 200 m je lyžařský vlek a třísedačková lanovka se středně těžkou sjezdovou tratí ( s umělým zasněžováním ) dlouhou 1 770 m.
K třísedačkové lanovce je možné dojet od pensionu přímo na lyžích. Ze sjezdovky zpět k pensionu také. Ve vzdálenosti 600 m jsou upravené běžecké tratě vedoucí mj. na Benecko a Horní Mísečky, kde je běžecký stadion. Od hotelu Arnika jezdí v zimě skibus k sedačkovým lanovkám ve skiareálu Svatý Petr a Medvědín. Z Medvědína je možné přijet na lyžích přes Horní Mísečky přímo k pensionu.

Hostům jsou k dispozici dvou, tří, čtyř a pětilůžkové pokoje.
Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV - SAT, některé mají balkon.
Dále je k dispozici restaurace s barem, lovecký salónek s krbem, kuchyňka, kulečník, stolní tenis, stolní fotbal, terasa s pěkným výhledem na hory a přehradu, ohniště, pískoviště, houpačka a louka na opalování.
V blízkém hotelu Arnika ( 250 m ) je možné využít krytý bazén, saunu, masáže, tělocvičnu a posilovnu.

Pro hosty jsou zajištěny snídaně a večeře.
Parkovat lze většinou celoročně přímo u pensionu. V zimě je nutné použít sněhové řetězy! Pokud však sněhové podmínky nedovolí vyjet až k pensionu, parkuje se na parkovišti u hlavní silnice. V tom případě Vám zajistíme transport zavazadel a lyží.

Ceník ubytování:
od 370 Kč se snídaní (240 Kč děti od 3 do 10-ti let)
Kompletní ceník najdete na stránkách pensionu.

Další informace:

Název firmy (jak nás zákazníci znají): Pension KRAKONOŠ
Název společnosti (dle ŽL nebo OR): Pavel Bulva
Typ společnosti: živnostník a organizace ziskové
Umístnění: Špindlerův Mlýn (Královéhradecký kraj)
DIČ: Ano
IČO: 45959536
Interní identifikátor: 20093621
Interní zkratky: RF,,

Ilustrační obrázky:

Pension KRAKONOŠ

Mapa:

Mapa - Pension KRAKONOŠ
czechubytovani.eu