Penzion Kateřina - ubytování Hodonín

Úprava registrace

Hlavní obor podnikání:

Detailní popis:

Penzion Kateřina
Mikulčice 335 (na dolním konci)
Mikulčice
696 19

Vítáme Vás v malebné obci Moravského Slovácka v Mikulčicích. Náš nově zrekonstruovaný penzion nabízí ubytování v komfortních apartmánech pro všechny, kteří touží poznat krásy Jižní Moravy, ochutnat dobré víno, projet se na kole po četných vinařských cyklostezkách nebo navštívit archeologické naleziště Slovanské hradiště v Mikulčicích. Stejně tak bohatý folklorní život láká do naší obce čím dál více návštěvníků.

Penzion se nachází v klidné a tiché části obce, má vlastní zahradu s příjemným posezením pod pergolou, parkování přímo pod okny. V bezprostřední blízkosti penzionu bylo vybudováno nové dětské hřiště, které nabízí vyžití dětem všeho věku. Pobyt je ideální pro rodiny s dětmi i individuální rekreaci, cykloturistiku či vinařskou turistiku. Přijeďte strávit příjemnou dovolenou na Jižní Moravu.

Penzion Kateřina nabízí ubytování v komfortních, nově zařízených apartmánech. Všechny apartmány jsou přízemní a každý má svůj vlastní vchod ze zahrady, čímž mají hosté zajištěno maximální soukromí. Penzion nedisponuje vlastní restaurací, ale díky plně vybaveným kuchyňkám v apartmánech si mohou hosté stravování pohodlně zajistit sami.

V letním období je možné posezení na venkovní terase s grilem.

Check in na penzionu je od 14.00 hod a check out do 11.00 hod

Od května do konce září ubytováváme minimálně na celý víkend (tj. 2 a více nocí). Na jednu noc pouze v týdnu, nebo mimo sezónu.

Domácí zvířata nejsou bohužel povolena, pouze výjimečně na vyžádání a za poplatek.

- úschova kol v areálu penzionu

- parkování aut na parkovišti před penzionem

- bezdrátové připojení k WI-FI v celém objektu

Dvoulůžkový apartmán –studio (30 m2) se skládá z předsíně, obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem, manželskou postelí a samostatným sociálním zařízením (sprcha, WC, umyvadlo, automatická pračka).

Čtyřlůžkový apartmán (60 m2) nabízí předsíň, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, samostatné sociální zařízení (sprcha, WC, umyvadlo, automatická pračka) a ložnici s manželským dvoulůžkem a patrovou postelí.

Šestilůžkový luxusní apartmán je ze všech největší, má rozlohu 80 m2. Z předsíně se dostanete do jídelny a velké kuchyně, která je vybavená ledničkou s mrazničkou, myčkou, indukční varnou deskou, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou a automatickou pračkou. Součástí tohoto prostoru je i obývací část se sedací soupravou, plochou TV a dvěma lůžky. Navazuje chodbička se samostatným sociálním zařízením (sprcha, WC, umyvadlo) a nakonec ložnice, kde se nacházejí úložné prostory, manželské dvoulůžko a patrová postel.

Další informace:

Název firmy (jak nás zákazníci znají): Penzion Kateřina - ubytování Hodonín
Název společnosti (dle ŽL nebo OR): Blanka Bohunská
Typ společnosti: živnostník a organizace ziskové
Umístnění: Hodonín (Jihomoravský kraj)
Telefon 1: (+420)607904209
DIČ: Ne
IČO: 72461411
WWW adresa: http://www.penzionkaterina.eu
Email: blankabohunska@seznam.cz
Gps: 48.8144036N, 17.0498253E
Interní identifikátor: 20180725
Interní zkratky: RF,ČO,CZU

Ilustrační obrázky:

Penzion Kateřina - ubytování Hodonín Penzion Kateřina - ubytování Hodonín Penzion Kateřina - ubytování Hodonín

Mapa:

Mapa - Penzion Kateřina - ubytování Hodonín
czechubytovani.eu