Podmínky

Bod 1) Ceník služeb:

Plnohodnotná registrace stojí =30,-Kč a je na dobu časově neomezenou

Plnohodnotná registrace je k nalezení i z adres www.ceskamesta.eu, www.ceskeobce.eu, www.obce-mesta.eu, www.registrfirem.com . Zobrazení 1 x Email, 1 x odkaz na www, 1 x mapa, 3 x fotografie, 1x GPS, 3x telefon. Veškeré aktualizace ZDARMA.

Zvýhodněné zařazení Vaší prezentace na první pozici v oboru a kraji =200,-Kč a je také to na dobu časově neomezenou. Tuto službu lze objednat dotazem emailem na registrfirem@seznam.cz . Částka se hradí pouze 1x při objednávce a služba je na dobu časově neomezenou.

Zvýhodněné zařazení Vaší prezentace formou banneru včetně prolinku na Vše www ve spodní části webu stojí =700,-Kč. Tuto službu lze objednat dotazem emailem na registrfirem@seznam.cz . Částka se hradí pouze na 12 měsíců (není-li dohodnuto jinak). Cena obsahuje i výrobu banneru. Baner je k nalezení i z adres: www.ceskamesta.eu, www.ceskeobce.eu, www.obce-mesta.eu, www.registrfirem.com a to bez navýšení platby

Bod 2) Aktualizace:

U všech placených registrací je aktualizace zcela ZDARMA“ U neplacených zápisů je aktualizace zpoplatněna částkou =350,-Kč/aktualizace

Jakou firmu lze zaregistrovat?

Lze zaregistrovat jakoukoliv firmu registrovanou na živnostenských úřadech ČR nebo společnosti typu s.r.o. , a.s. nebo v.o.s. Všechny registrované firmy musí mít místo podnikání v ČR. Na tomto portále nelze registrovat firmy v likvidaci nebo firmy ještě nezřízené. Registrace firmy se hradí pouze jednou a to hned po zaregistrování na fakturu se splatností 5 dní. Firma bude zaregistrována neomezeně.

Registrace je platná v plném rozsahu, a to na dobu neomezenou počínaje dnem, kdy dojde ke vložení údajů o společnosti na www.registrfirem.cz.

Bod 3) A co nabízíme?

  • - prezentací na webu registrfirem.cz jsze k nalezení i z adres www.ceskamesta.eu, www.ceskeobce.eu, www.obce-mesta.eu, www.registrfirem.com
  • - Návštěvnost webu je s ohledem na nabízené služby a výborný název velmi vysoká

Bod 4) Nenašli jste obor pod který chcete Vaší firmu zařadit?

V případě že nenajdete obor, pod který si přejete společnost zaregistrovat, tak se jednoduše zaregistrujte pod lokalitu "Nezatříděné". A při registraci samozřejmně tuto registraci provedeme společně se zrízením oboru tak, aby odpovídala co nejvíce vaším požadavkům.

Bod 5) Platební podmínky:

Platba za služby se platí na fakturu až po vložení dat na web. Splatnost faktury je vždy 10 dní. Bude-li poplatek za služby po splatnosti vyšší jak 30 dnů, bude provozovatel webu celou věc řešit právní cestou, kdy se dlužná částka navýší o smluvní pokutu =1000,-Kč. Smluvní pokuta bude odpuštěna, dojde-li k úhradě dlužné faktury ve stanoveném náhradním termínu pro úhradu, nebo je-li dohodnuto jinak.

Bod 6) Storno objednávky:

V případě, že dojde ke zrušení prezentace po více jak 14-ti dnech od zavedení prezentace na web a to ze strany zákazníka, bude tak učiněno nejpozději do 5-ti dnů od obdržení a však se zákazník vystavuje tomu, že i přes zrušení bude požadovaná úhrada faktury za prezentaci. Důvodem je řádná objednávka včetně IP počítače zadavatele, kde zákazník souhlasí s podmínkami, které najde na každém z webů. V případě že dojde ke zrušení služby ze strany zákazníka do 14-ti dnů od zaregistrování, bude služba odstraněna v plném rozsahu a stornována faktura vystavená za službu. Ve lhůtě 14-ti dnů lze bez postihu prezentaci bezplatně zrušit

Bod 7) K ničemu se nezavazujete:

Vstupní registrací se zákazník nezavazuje k žádné dlouhodobé spolupráci. Spolupráce lze kdykoliv ukončit a nebude-li tak učiněno ze strany objednavatele, poběží prezentace na našich portálech časově neomezenou dobu.

Bod 8) Emailová komunikace:

Zákazník souhlasí s tím, že provozovatel webu použije Vámi uvedenou emailovou adresu a to za účelem pouze pracovní komunikace mezi Vámi a provozovatelem (zaslání faktury…potvrzení aktualizací…zasílání poptávek) Adresa nebude použita na zasílání reklamních věcí!.

Bod 9) Informační email:

Každá zaregistrovaná společnost souhlasí s tím, že jí bude jednou za čas formou emailu zasláno připomenutí o případnou aktualizaci jeho společnosti

Bod 10) Neziskové organizace:

Neziskovou organizací se myslí společnost, která provozuje svou činnost na základě dotací města, států či sponzorů a specifikace jejich činnosti má charitativní, dobročinný či nadační účel. Tyto organizace mají registrace ZDARMA.

V případě nejasností nás kontaktujte na: registrfirem@seznam.cz

V případě, že jste si podmínky přečetli a s podmínkami souhlasíte, můžete provést registraci zde:


Registrace
czechubytovani.eu