Siemens, s.r.o.

Úprava registrace

Hlavní obor podnikání:

Detailní popis:

Siemens, s.r.o.
Evropská 2588/33a
Praha 6
160-00

Siemens patří mezi největší globální elektrotechnické a elektronické koncerny. Společnost zaměstnává téměř 400.000 odborníků, kteří vyvíjejí a vyrábějí produkty, navrhují a instalují komplexní řešení na míru dle požadavků zákazníků a nabízejí širokou paletu služeb dle jejich individuálních potřeb.

Společnost byla založena před 160 lety a působí v oblastech informace a komunikace, automatizace a pohony, energetika, doprava, zdravotnictví a osvětlení.

V současné době patří Siemens s více než 18.500 zaměstnanci mezi největší zaměstnavatele v ČR. V obchodním roce 2006/2007 vykázala skupina podniků Siemens v České republice obrat téměř 68,8 miliard Kč. Siemens v České republice působí v těchto hlavních oblastech: automatizace a řízení, doprava, energetika, informace a komunikace, osvětlení a zdravotnictví.

Světelné zdroje, které Siemens přináší pod značkou OSRAM, jsou světovou špičkou v osvětlovací technice. Dodáváme obecné světelné zdroje, speciální zdroje pro automobily, fotooptiku, optoelektroniku a elektroniku pro světelné zdroje.

Široké veřejnosti Siemens přináší moderní a velice spolehlivé domácí spotřebiče: pračky, myčky, chladničky, sporáky a další zařízení pro domácnost.

V České republice je firma Siemens nejvýznamnějším výrobcem kolejových vozidel i elektronického vybavení a dalších systémů pro automobily.

V oblasti energetiky nabízí Siemens ucelenou paletu produktů, řešení a služeb pro výrobu i rozvod elektrické energie. Nabízí vývoj, projektování, výstavbu i zajištění provozu ekologických zdrojů tepelné i elektrické energie.

V oboru medicínské techniky patří Siemens ke světové špičce. Nabízí nejmodernější produkty, služby a ucelená řešení v oblastech diagnostiky a léčebných metod a IT řešení pro zefektivnění procesů ve zdravotnických zařízeních. Technologie firmy Siemens významným způsobem přispívá ke zvyšování úrovně lékařské péče, napomáhá zpřesnění diagnostiky a umožňuje urychlení a zefektivnění léčebných procesů.

Siemens je vedoucím dodavatelem produktů, systémů, komplexních řešení a služeb pro průmyslovou automatizaci, technologie budov a řízení silniční dopravy.

Siemens je jednou z předních světových firem a vedoucím dodavatelem komunikačních technologií v České republice. Svým zákazníkům nabízí ucelené spektrum produktů, řešení a služeb pro pevné i mobilní telekomunikační sítě a koncová telekomunikační zařízení.

Další informace:

Název firmy (jak nás zákazníci znají): Siemens, s.r.o.
Typ společnosti: s.r.o. (právnické osoby)
Umístnění: Praha (Pražský Kraj)
Telefon 1: (+420)233033303
Fax: (+420)233031112
DIČ: Ano
IČO: 00268577
WWW adresa: http://www.siemens.cz
Email: siemens.cz@siemens.com
Interní zkratky: RF,ČO

Ilustrační obrázky:

Siemens, s.r.o.

Mapa:

Mapa - Siemens, s.r.o.
czechubytovani.eu