TIBISTAV

Úprava registrace

Hlavní obor podnikání:

Detailní popis:

TIBISTAV (firmy Praha)
Roman Jestrebský
Jankovcova 1057/6
Praha 7
170 00

Ve stavebnictví se pohybujeme již od roku 1993. Začali jsme jako drobní řemeslníci provozující zednické práce a zateplování budov a v současné době poskytujeme tyto služby na profesionální úrovni. Snažíme se vždy vycházet požadavkům a potřebám objednatele.

Momentálně Vám už můžeme nabídnout pracovně vybudovanou a spolehlivou partu pracovníků v oborech: zedníci, obkladači, ucelené party na zateplení fasád a další profese dle vašich požadavků.

Přijímáme zakázky jak v rozsahu menším ( byty, půdní vestavby, školky, školy, hotely, penziony atd.) tak i v rozsahu podstatně větším jako jsou stavby, bytovky, činžovní domy, panelové domy, administrativní budovy aj. Naši řemeslníci s dostatečnou praxí jsou pro Vás zárukou kvalitně a rychle odvedené práce bez rozdílu velikosti zakázek.

Je pro nás důležité realizovat díla v kvalitě odpovídající představám zákazníka a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií. Po splnění kladených podmínek jsme získali oprávnění provádět práce na základě certifikátu ISO 9001:2001. Dlouholeté zkušenosti provádění prací v oblasti stavebnictví nás naučily řídit se heslem „je naší povinností nezklamat naše zákazníky“.

Další informace:

Název firmy (jak nás zákazníci znají): TIBISTAV
Název společnosti (dle ŽL nebo OR): Tibor JESTREBSKÝ TIBISTAV
Typ společnosti: živnostník a organizace ziskové
Umístnění: Praha (Pražský Kraj)
Telefon 1: (+420)739350313
DIČ: Ano
IČO: 48178802
WWW adresa: http://www.tibistav.cz
Email: roman.jestrebsky@seznam.cz
Gps: 50°6'18.037"N, 14°27'21.842"E
Interní identifikátor: 9911037
Interní zkratky: RF,ČO

Ilustrační obrázky:

TIBISTAV

Mapa:

Mapa - TIBISTAV
czechubytovani.eu